0 (342) 221-21-08

Hakkımızda

Vizyonumuz.

İnşaat sektöründe yüklenici veya yatırımcı olarak faaliyet gösteren Büyükbeşe Mühendisliğin misyonu ofislerinde ve şantiyelerinde insani değerleri ön planda tutarak planladığımız projeleri hayata geçirebilmektir. Bu anlamda gerçekleştirmiş olduğumuz tüm çalışmalarımız gerçekleştireceklerimizin teminatıdır. Maksimum müşteri memnuyeti ilkesiyle müşterilerimiz ile aramızda kalıcı dostluklara dönüşen ilişkiler oluşturmak en büyük değerimizdir.

Misyonumuz.

Büyükbeşe Mühendislik ve inşaat, dinamik ve deneyimli kadrosu ile kaliteden ödün vermeden profesyonel uygulamaları ile inşaat taahhüt ve proje işleri konusunda, güvenilir bir firma olarak yerini daima daha da ileriye taşımayı hedeflemektedir.Hizmet alanımızın, insan faktörlü bir sektör olduğunun bilincinde olarak, önceliklerimizi her zaman için hizmette memnun ve mutlu etmek olarak benimsedik.

Hizmetlerimiz

MÜHENDİSLİK

Kurucumuz İnşaat Yüksek Mühendisi Mehmet Metin Büyükbeşe mühendislik anlamında 30 yılı aşkın süredir mühendislik hizmeti vermektedir.

Mimarlık

Deneyimli kadrosuyla farklı ve yenilikçi bir anlayışla yaklaşan mimarlarımız sizlere kalemlerinden hayallerin ötesinde projeler çıkarmaktadır.

İÇ MİMARLIK

İç mimarlarımız her müşterinin zevklerine göre ve yaşayış biçimine göre sizlere çözümler getirmektedir.

Sizi Arayalım

iletişim
0 (342) 221-21-08
info@buyukbese.com.tr
Atatürk Mahallesi Adnan İnanıcı Caddesi
1107 nolu sokak no 2/E
Gaziantep/Şehitkamil
Size en kısa sürede ulaşacağız...
Özür dileriz...Bir sorunla karşılaştım...
© Büyükbeşe İnşaat Mühendislik 2017.