0 (342) 221-21-08

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Büyükbeşe Mühendislik ve İnşaat; 1988’den günümüze dek doğruluk, dürüstlük ve istikrar politikalarını gözeterek yapmış olduğu başarılı çalışmalarla, mühendislik ve inşaat sektöründe kökleşmiş örnek bir firmadır.

Büyükbeşe Mühendislik ve İnşaat; konut ve ticari yaşam alanları konusunda uzmanlaşmış ve bugün Gaziantep’de Mühendislik ve İnşaat sektöründe önde gelen firmalardan biri olmuştur.

Büyükbeşe Mühendislik ve İnşaat kurulduğu günden bu yana İnşaat, Mühendislik, Müteahhitlik ve Proje hazırlamak gibi uzmanlık isteyen çalışmalar için sonsuz özverisini, günümüz teknolojisiyle birleştirerek mükemmel bir alt yapı oluşturmuş, böylelikle günümüz koşullarına uyarlı, konforun rahatlıkla hissedildiği alanlar inşa etmiştir.

Büyükbeşe Mühendislik ve İnşaat; inandığı değerler ve çizdiği hedefler doğrultusunda, bügüne kadar ürettiği sayısız projelerde %100 başarıya ulaşmanın haklı gururuyla ve özgüveniyle, bundan sonra gerçekleştireceği tüm projeleri de başarıyla tamalayacak olmanın güvencesini vermektedir.

Misyonumuz

İnşaat sektöründe yüklenici veya yatırımcı olarak faaliyet gösteren büyükbeşe mühendisliğin misyonu ofislerinde ve şantiyelerinde insani değerleri ön planda tutarak planladığımız projeleri hayata geçirebilmektir. Bu anlamda gerçekleştirmiş olduğumuz tüm çalışmalarımız gerçekleştireceklerimizin teminatıdır. Maximum müşteri memnuyeti ilkesiyle müşterilerimiz ile aramızda kalıcı dostluklara dönüşen ilişkiler oluşturmak en büyük değerimizdir.

Vizyonumuz

Büyükbeşe Mühendislik ve inşaat, dinamik ve deneyimli kadrosu ile kaliteden ödün vermeden profesyonel uygulamaları ile inşaat taahhüt ve proje işleri konusunda, güvenilir bir firma olarak yerini daima daha da ileriye taşımayı hedeflemektedir.Hizmet alanımızın, insan faktörlü bir sektör olduğunun bilincinde olarak, önceliklerimizi her zaman için hizmette memnun ve mutlu etmek olarak benimsedik.

Post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Recent posts